Problém nebo požadavek s nímž za námi zákaznice přišla:

Petra si přála internetové stránky v anglickém a českém jazyce, s možností správy obsahu stránek.

Jak jsme její požadavek vyřešili?

Pro jednotnou marketingovou identitu Petry podnikání jsme navrhli logo a grafickou podobu vizitek.

Vytvořili jsme zajímavé osobité internetové stránky s kompletní samosprávou obsahu.

Samozřejmostí bylo poradenství s problematikou domén, zaregistrování domény,  zajištění webhostingu a vytvoření e-mailové schránky.

A navíc jsme připravili systém správy networkingových mastermind setkání, které Petra připravuje. Systém umožňuje spravovat databázi účastníků, jejich rolí a účasti na setkání.

Umožňuje rozesílat e-mailem pozvánky (s přímou možností potvrzení či zamítnutí účasti) nebo poslat přes jiné komunikátory odkaz na stránku potvrzení / zamítnutí účasti. Pozvánka odkazuje na stránku, která zobrzauje kompletní informace o setkání včetně fotografie a mapy místa.

Dále umožňuje odeslat e-mail s poděkováním za aktivní účast. Tato zpráva odkazuje na stránku, která slouží jako připomínka místa a lidí na setkání (včetně kontaktů na ně) a umožňuje účastníkovi aktualizovat své kontaktní údaje a dopsat dojmy ze setkání a úkoly, které mu ze setkání vznikly a které chce do příštího setkání splnit.

Použité prostředky:   PHP,  MySQL,  HTML,  DHTML,  CSS,  JavaScript,  JQuery,  SEO,  .htaccess,  AJAX,  JSON,  Responzivní design
Informace o cookies Ochrana osobních údajů
2007 ....... 2018 ....... 2019 © kao.cz
webdesign | websystem | KAO.cz