Problém nebo požadavek s nímž za námi zákazník přišel:

Přáli jsme si renovovat vlastní internetové stránky, protože ty původní už byly 7 let staré a už neodpovídali aktuálním trendům, možnostem a přístupnosti z různých zařízení.

Jak jsme jeho požadavek vyřešili?

Přes rok a půl jsme promýšleli a připravovali stránky, které by odpovídaly zmiňovaným aktuálním trendům, obsahovaly moderní technologie a efekty, a splňovaly podmínky responzivního designu (designu přizpůsobitelného různým zařízením - PC, chytré telefony, tablety, ...).

Navíc jsme změnili pohled na vlastní prezentaci a chtěli jsme stránky více přizpůsobit zákazníkovi. Nechtěli jsme slepě nabízet všechny služby, které můžeme nabídnout, ale chtěli jsme vydzvihnout, kteří zákazníci u nás najdou zázemí pro své zviditelnění prostřednictvím online médií. Chtěli jsme také poukázat na to, že se nám naši zákazníci často vracejí a jen minimum z nich je z nějakého důvodu nespokojeno.

Součástí nové image našeho podnikání byly i nové moderní zajímavější vizitky.

Použité prostředky:   PHP,  MySQL,  HTML,  DHTML,  CSS,  JavaScript,  JQuery,  SEO,  .htaccess,  AJAX,  YouTube - videa,  Google analytics,  Responzivní design
Informace o cookies Ochrana osobních údajů
2007 ....... 2018 ....... 2019 © kao.cz
webdesign | websystem | KAO.cz