Problém nebo požadavek s nímž za námi zákazník přišel:

Pan Kolář si přál renovovat původní stránky, které po letech již byly naprosto nevyhovující a navíc byly vytvořené v systému, který mu jako správci webu neposkytoval žádný komfort při úpravách obsahu webu. Přál si tedy zjednodušit obsluhu správy webu.

Jak jsme jeho požadavek vyřešili?

Vytvořili jsme internetové stránky s na míru vytvořenou propracovanou administrací (CMS) položek menu, obsahu stránek, dokumentů, snímků slideru, historie klubu, novinek, závodů, členů týmu, dokumentů AČR, galerie (foto, video), partnerů, odkazů i kontaktů.

Přesunuli jsme doménu k jinému poskytovateli a zajistili nový webhosting.

Připravili jsme nové modernější jednodušší logo klubu a doporučili jeho oficiální používání.

Jak byl zákazník spokojen?

AMK Zalány S realizací mé zakázky, nové webové stránky, jsem se na pana Trnku obrátil na doporučení a určitě toho nelituji.

Stačil jeden jediný pohovor, kde jsme si ujasnili co chci  a co z mých představ půjde realizovat a jak rychle. Potom se již všechno řešilo e-mailem.

Jsem promotérem motokrosového seriálu pro střední, jižní a západní Čechy a bez funkčních, spolehlivých a přehledných webových stránek to prostě nejde.

S rychlostí jakou byly nové stránky realizovány jsem byl velice spokojen.

Jako administrátor oceňuji zejména jednoduchost ovládání a rychlost řešení problémů, které se vyskytnou. Jestli to vůbec lze nazvat problémy, protože se vlastně jednalo a jedná o realizaci mých nových přání a rady jak se stránkami lépe pracovat.

Kvalitu stránek neoceňuji jen já, ale všichni kteří stránky navštěvují především pro jejich vzhled a přehlednost.
Oldřich Kolář
Použité prostředky:   PHP,  MySQL,  HTML,  DHTML,  CSS,  JavaScript,  JQuery,  SEO,  .htaccess,  AJAX,  YouTube - videa,  Mapy.cz,  Responzivní design
Informace o cookies Ochrana osobních údajů
2007 ....... 2018 ....... 2020 © kao.cz
webdesign | websystem | KAO.cz