Problém nebo požadavek s nímž za námi zákazník přišel:

Od jednatele společnosti pana Nedošínského přišel požadavek na renovaci již zastaralého webu, především z důvodu rozšíření záběru společnosti o další zajímavé a poptávané obory, které na původním webu chyběly.

Dalším požadavkem bylo zaregistrování a využití nových domén kartonaz-pribram.cz, skartacedokumentupribram.cz, likvidaceodpadupribram.cz.

Jak jsme jeho požadavek vyřešili?

Pro tuto společnost to byla již třetí podoba jejich firemních stránek. Velmi si vážíme důvěry a dlouhodobé spolupráce.

Po více než roce dlouhých peripetií promýšlení smysluplného obsahu nových stránek, zaúkolování různých zaměstnanců nebo externích poradců, kteří svou činnost nedotáhli do konce, jsme se domluvili, že kompletní strukturu a obsah stránek navrhneme a připravíme my.

Zakomponujeme do stránek moderní designové prvky, ale zároveň zachováme jednoduchost. Pořídíme potřebné fotografie přímo z provozu společnosti.

Dále jsme se dohodli se společností na dlouhodobé stálé spolupráci spočívající v poradenství v online marketignu, aktualizaci webu, pořizování nových fotografií, natáčení a střih prezentačních videoupoutávek a spotů.

Použité prostředky:   PHP,  HTML,  DHTML,  CSS,  JavaScript,  JQuery,  SEO,  .htaccess,  AJAX,  Google mapy,  Responzivní design
Informace o cookies Ochrana osobních údajů
2007 ....... 2018 ....... 2021 © kao.cz
webdesign | websystem | KAO.cz