Problém nebo požadavek s nímž za námi zákazník přišel:

Jednatel společnosti RNDr. Michal Hamet, MBA si přál přepracovat staré již neaktuální internetové stránky. Původní stránky již neodpovídaly aktuálním trendům (nesplňovaly podmínku responzivity) a obsahovaly spoustu již neaktuálních informací.

Jak jsme jeho požadavek vyřešili?

Po projednání možností jsme se domluvili s jednatelem společnosti, že vytvoříme nové jednoduché jednostránkové internetové stránky (samozřejmě s responzivním designem).

Opravdovým oříškem bylo přání jednatele, aby stránky obsahovaly naprosté minimum informací. V průběhu realizace jsme zjistili, že vytvořit stránky téměř bez textu snad ani neumíme. Pan jednatel nám přeci jenom trochu použitelného textu poskytl a vznikly tak příjemné jednoduché reprezentativní internetové stránky společnosti.

Jak byl zákazník spokojen?

Obrátil jsem se na firmu KAO s žádostí o redesign webových stránek naší firmy. Šlo o zajištění moderního vzhledu této prezentace a doplnění údajů. Zakázka byla vyřízena k mé plné spokojenosti v přiměřeném termínu. I cena byla velmi příznivá.

Oceňuji zejména „doplňkový servis“. Tedy situace, kdy potřebuji řešit nějaký problém urychleně (třeba s nastavením mailových schránek). Reakce a pomoc je okamžitá. Za to má firma KAO můj velký dík.
RNDr. Michal Hamet, MBA
Použité prostředky:   PHP,  MySQL,  HTML,  DHTML,  CSS,  JavaScript,  JQuery,  SEO,  .htaccess,  AJAX,  Mapy.cz,  Responzivní design
Informace o cookies Ochrana osobních údajů
2007 ....... 2018 ....... 2021 © kao.cz
webdesign | websystem | KAO.cz