Problém nebo požadavek s nímž za námi zákaznice přišla:

Pí. Hartmanová si přála, po ne příliš pozitivních zkušenostech s předchozími stránkami, připravit nové, které si bude moci sama jednoduše spravovat, a někdo jí v používání srozumitelně zaškolí, případně jí s tím přímo pomůže.

Také si přála sladit a zjednodušit obsah stránek.

Jak jsme její požadavek vyřešili?

Připravili jsme přehledné internetové stránky, které plně obsahově splňují požadavky zákaznice. A umožňují jí spravovat obsah dle vlastního uvážení.

Zaškolili jsme jí v používání administrace stránek, a opakovaně radíme a připomínáme (na základě jejích věcných dotazů) jak stránky doplňovat potřebnými údaji a fotografiemi.

Jak byla zákaznice spokojena?

Z RUDÉHO ÚDOLÍ (chovná stanice) Pán byl osloven se žádostí o zhotovení jednoduché a snadno editovatelné verze webovek mé chovné stanice Z Rudého Údolí. Požadavkem bylo přepracování původních stránek při zachování veškerých historických informací a fotografií a možnosti editace laikem.

Nové webovky jsou jednoduché, přehledné a zhotovené dle přání. Realizace zakázky trvala pouze pár týdnů, což odpovídalo mé představě. Cena za zakázku odpovídala dnešním cenám, nebyla přemrštěně vysoká ani podivne nízká.

Konečně mám stránky, na které si sama mohu jednoduše vkládat nové fotky a psát články. Web master je ochoten dále spolupacovat a hlavně pomáhat v případě, že si s něčím nevím rady.
Marie Hartmanová
Použité prostředky:   PHP,  MySQL,  HTML,  DHTML,  CSS,  JavaScript,  JQuery,  SEO,  .htaccess,  AJAX,  JSON,  Mapy.cz,  Responzivní design
Informace o cookies Ochrana osobních údajů
2007 ....... 2018 ....... 2020 © kao.cz
webdesign | websystem | KAO.cz