Zajíc cup (cyklistický závod horských kol)»  Podporujeme


ZAJÍC CUP = poloprofesionálně-amatérský závod horských kol (dětských, mužských, ženských i plantážnických kategorií různých věkových skupin).

Tyto závody podporujeme:
 
  • zdarma vytvořením a zpracování loga závodu
  • zdarma vytvořením, aktualizací a správou internetových stránek (s propracovaným administračním systémem umožňujícím spravovat jednotlivé stránky, ale i účastníky závodu a jejich výsledky)
  • zdarma pořizováním fotografií závodu
     
 zajic-cup.cz
Zajíc cup (cyklistický závod horských kol)
MASOPUST Milín masopust.milin.cz V Milíně jsme se rozhodli před několika lety pojmout masopustní oslavy jinak zajímavě netradičně a ve větším měřítku. V posledních letech čítá tato akce okolo 200 účinkujících a několik se přihlížejících. Internetové stránky slouží k archivaci předchozích ročníků, a k upozorňování na blížící se novou akci, ke svolávání účinkujících a pořadatelů na porady, ... ... podrobnosti ... SMASH (beach volejbalový turnaj) smash.cz SMASH byl jediný beachvolejbalový turnaj pořádaný u Orlické přehrady v kempu Trhovky. Jeho minulost sahá až do roku 1999. Každý ročník byl naplněn destíkami dvojic z řad amatérů i profesionálních volejbalistů z extraligy (nejčastěji z příbramského klubu Koucourů). Často se bohužel potýkal s nedostatkem sponzorských příspěvků a tak se jeho konání v roce 2008 přerušilo. Po 7 letech se opět našla chuť do pořádání, ale neochota sponzorů zapříčinila, že se ročník 2018 už opět nemohl konat. … ... podrobnosti ... SK Spartak Příbram SK Spartak Příbram SK SPARTAK Příbram - datum založení je datováno k roku 1894 a tím se stává 5. nejstarším fotbalovým klubem v České republice (starší je SLAVIA Praha, SPARTA Praha, Plzeň a Kolín). Nyní klub sdružuje mužstva od A týmu přes B tým, starší a mladší dorost, starší a mladší žáky, starší a mladší přípravku až po fotbalovou školku. ... podrobnosti ... Mateřské centrum Milínek mcmilinek.cz Mateřské centrum Milínek je prostor v centrum volnočasových aktivit (CVA) v Milíně. Zde se mohou maminky, tatínkové či babičky a dědové (...) se svými ratolestmi scházet s ostatními rodinami v příjemném dětském tématickém prostředí plném mnoha hraček a aktivit pro děti i jejich doprovod. ... podrobnosti ... Spartak Rožmitál spartakrozmital.cz Spartak Rožmitál - sportovní sdružení zastřešující ve městě Rožmitál pod Třemšínem především místní tenisové a fotbalové hráče. ROZCESTNÍK Tenis x Fotbal internetové stránky FOTBALU internetové stránky TENISU ... podrobnosti ...
Informace o cookies Ochrana osobních údajů
2007 ....... 2018 ....... 2021 © kao.cz
webdesign | websystem | KAO.cz