Problém nebo požadavek s nímž za námi zákaznice přišla:

Tak trochu z vlastní invence jsem Petru oslovil, že jí připravím systém, který jí umožní snadno a přehledně svolávat a evidovat networkingová setkávání, která začala organizovat.

Petra byla tímto nápadem nadšena.

Jak jsme její požadavek vyřešili?

Připravil jsem tedy systém správy networkingových mastermind setkání, které Petra připravuje. Systém umožňuje spravovat databázi účastníků, jejich rolí a účasti na setkání.

Umožňuje rozesílat e-mailem pozvánky (s přímou možností potvrzení či zamítnutí účasti) nebo poslat přes jiné komunikátory odkaz na stránku potvrzení / zamítnutí účasti. Pozvánka odkazuje na stránku, která zobrzauje kompletní informace o setkání včetně fotografie a mapy místa.

Dále umožňuje odeslat e-mail s poděkováním za aktivní účast. Tato zpráva odkazuje na stránku, která slouží jako připomínka místa a lidí na setkání (včetně kontaktů na ně) a umožňuje účastníkovi aktualizovat své kontaktní údaje a dopsat dojmy ze setkání a úkoly, které mu ze setkání vznikly a které chce do příštího setkání splnit.

Použité prostředky:   PHP,  MySQL,  HTML,  DHTML,  CSS,  JavaScript,  JQuery,  SEO,  .htaccess,  AJAX,  Mapy.cz,  Responzivní design

Související reference

Informace o cookies Ochrana osobních údajů
2007 ....... 2018 ....... 2020 © kao.cz
webdesign | websystem | KAO.cz