Problém nebo požadavek s nímž za námi zákaznice přišla:

Petra si přála internetové stránky v anglickém a českém jazyce, s možností správy obsahu stránek.

Jak jsme její požadavek vyřešili?

Pro jednotnou marketingovou identitu Petry podnikání jsme navrhli logo a grafickou podobu vizitek.

Vytvořili jsme zajímavé osobité internetové stránky s kompletní samosprávou obsahu.

Samozřejmostí bylo poradenství s problematikou domén, zaregistrování domény,  zajištění webhostingu a vytvoření e-mailové schránky.

Jak byla zákaznice spokojena?

PETRA SLADE.com Dlouhou dobu jsem věděla, že ke své práci potřebuji webové stránky, na kterých se moji klienti dočtou kdo jsem, jak s nimi pracuji a jak jim pomáhám.

Měla jsem několik let doménu, kterou jsem každý rok platila, ale využívala jsem pouze email. Nevěděla jsem kde začít, co je doména a hosting, jak propojit případnou webovou stránku vlastní výroby s touto doménou. Neměla jsem chuť si vše vyhledávat a načítat, přišlo mi to komplikované a chtěla jsem se věnovat svojí práci, namísto učit se technickým věcem.

Jen jednou jsem  zkusila sestavit si vlastní stránku na Wix, úvodní fotku a text jsem dělala několik hodin a nakonec vzdala. Navíc jsem zjistila ceník a nezdálo se mi to výhodné.

Jiřímu jsem ukázala předlohu z Wix, která se mi líbila a požádala, aby mi vytvořil podobnou stránku, ve dvou jazycích.

Dodala jsem vše potřebné, dohodli jsme se na obsahu, rozvržení, barevné kombinaci, dostala jsem rady ohledně textů a fotek. Promysleli jsme účel stránky a co od ní očekávám (blog, akce, reference).

Dnes mám hezké funkční stránky, na které jsem hrdá. Mám přístup k úpravám a vkládání vlastních textů a fotek v různých sekcích.

Jiří je ochotný a flexibilní, vyhoví zákazníkovi a umí předat svůj osobní názor a zkušenosti.
Petra Slade
Použité prostředky:   PHP,  MySQL,  HTML,  DHTML,  CSS,  JavaScript,  JQuery,  SEO,  .htaccess,  AJAX,  JSON,  Responzivní design

Související reference

Informace o cookies Ochrana osobních údajů
2007 ....... 2018 ....... 2020 © kao.cz
webdesign | websystem | KAO.cz